TıklaTıkla
Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard'ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık, Jurassic World'ün dinozorlar tarafından yıkılmasının üzerinden dört yıl sonra, adada yanardağının harekete geçmesiyle Owen ve Claire'in dinozorları kurtarma çabasını konu ediniyor. Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar, hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer hâline gelmiştir.
izle
11:50(2D)&14:10–16:30–18:50 (3D) & 20:10–21:10(2D)
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MECARA / YENİ KURGU
Yönetmen:
J.A. Bayona
Oyuncular :
Chris Pratt,Bryce Dallas Howard,Jeff Goldblum,James Cromwell,Toby Jones,BD Wong
JURASSIC WORLD YIKILMIŞ KRALLIK 3D&2D Türkçe Dub.
120 DK
 
Gösterimdekiler
Yönetmenliğini Hunger Games filminin senarist ve yönetmeni Gary Ross'un üstlendiği komedi ve suç filmi, Ocean's üçlemesinden Ocean's Eleven adlı filmin kadın oyunculardan oluşan tekrar çekimidir. Bir grup kadın suçlunun MET Ball galasını soyma planlarını aktaracak filmde Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Rihanna ve Awkwafina gibi ismler yer alıyor.
izle
11:45 – 13:45 – 16:15 – 18:45 – 21:00
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / KOMEDİ / HEYECAN
Yönetmen:
Gary Ross
Oyuncular :
Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway
OCEAN'S 8
110 DK
 
Lise arkadaşı olan Melek, Burcu, Eda ve Ayla aradan geçen yıllara rağmen birbirinden kopmamıştır. Hayatlarında her şey yolundadır; ta ki Havel adında Şaman bir kadınla tanışana kadar. Bir gece Havel ile karşılaştıktan sonra hayatları adeta cehenneme dönen dört genç kız başlarına gelenlerle yüzleşmek zorundadır.
izle
11:45 – 13:30 – 15:15 – 17:00 – 18:30
Seanslar :
Tür :
KORKU/GERILIM
Yönetmen:
Alper Mestçi
Oyuncular :
Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal
ÜÇ HARFLİLER BEDDUA
105 DK
 
İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan Deadpool'un merakla beklenen, devamı niteliğindeki ikinci filminin de yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Deadpool karakterini tekrar Ryan Reynolds hayata geçirecek. İkinci filmin senaryosunda ise Paul Wernick ve Rhett Reese ikilisini tekrar görüyoruz.
izle
11:30 – 15:15 – 19:05 – 21:15 – 21:15
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / KOMEDİ / YENİ KURGU
Yönetmen:
David Leitch
Oyuncular :
Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin
DEADPOOL 2 Türkçe Dub.
115 DK
 
Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, aynı zamanda çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cumbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir. Sosyal medyada fenomen haline gelen? Cumali Ceber? karakterinin beyazperdeye aktarıldığı filmde Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin rol alıyor.
izle
11:30 – 13:25 – 15:20 – 17:15
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ
Yönetmen:
Gökhan Gök
Oyuncular :
Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Ferhat Göçer
CUMALİ CEBER 2
110 DK
 
Ferdinand, arenada dövüşmektense tarlalarda çiçek koklamayı tercih eden bir boğanın öyküsünü anlatıyor. Ferdinand sakin mizacına ve doğa sevgisine rağmen dış görünüşü sebebiyle vahşi bir canavar olarak algılanır. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra yakalanıp evinden ayrı düşürülür. Kendini İspanya'da bulan Ferdinand, evine dönmeye kararlıdır. Ancak bunun için yardıma ihtiyacı olacaktır..
izle
13:30 – 17:20
Seanslar :
Tür :
ANİMASYON / MACERA / KOMEDİ / AİLE / ÇOCUK / GENÇLİK
Yönetmen:
Carlos Saldanha
Oyuncular :
Animasyon
FERDİNAND
95 dk
 
Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır... Ari Aster'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro gibi isimler yer alıyor.
izle
19:00 – 21:15
Seanslar :
Tür :
Korku, Dram
Yönetmen:
Ari Aster
Oyuncular :
Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff
AYİN
120 DK