TıklaTıkla
Stephen King'in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor.
izle
11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:15 Dub. - 15:15 - 17:40 Alty.
Seanslar :
Tür :
KORKU / GERİLİM
Yönetmen:
Andres Muschietti
Oyuncular :
Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard
O Dub. & Alty.
125 DK
 
Gösterimdekiler
14 yaşındayken ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden Mitch'in hayatını trajediler bırakmaz. 23 yaşında kız arkadaşı Katrina'ya evlenme teklifi ettiği gün, bir grup terörist bulundukları yere silahlı saldırıda bulunur ve Katrina hayatını kaybeder. Yaşadığı bu talihsiz olaydan sonra intikam yemini eden Mitch, CIA Genel Müdür Yardımcısı Irene Kennedy tarafından işe alınır
izle
11:50 - 14:10 - 16:45 - 19:00 - 21:10
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / GERİLİM / HEYECAN
Yönetmen:
Michael Cuesta
Oyuncular :
Dylan O'Brien, Michael Keaton, Taylor Kitsch
SUİKASTÇİ TÜRKÇE
100 DK
 
80`lerde Pablo Excobar icin pilotluk ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan Barry Seal aynı zamanda da CIA için çalışmaktadır. Amerika tarihindeki en büyük operasyonlardan birini yürüten Seal, CIA için silah kaçakçılığı da yapmıştır.
izle
11:30 - 13:20 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Seanslar :
Tür :
Biyografik, Gerilim, Polisiye
Yönetmen:
Doug Liman
Oyuncular :
Tom Cruise, Sarah Wright, Domhnall Gleeson
BARRY SEAL KAÇAKÇI Alty.
115 DK
 
Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir.
izle
12:00 - 13:45 - 15:30 - 19:00- 20:45
Seanslar :
Tür :
Animasyon, Macera, Komedi
Yönetmen:
Pierre Coffin, Kyle Balda
Oyuncular :
Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker
ÇILGIN HIRSIZ 3 Dub.
90 DK
 
Polonyalı Göçmen Leo, zamanında Nazi Almanyası'ndan canını kurtarmak için kaçan ve günümüz New York'unda yaşayan bir adamdır. Alma ise annesinin uzun süren yalnızlığına çare bulmak isteyen ve onun yeniden evlenebilmesi için ideal koca arayışına giren genç bir kadındır. Leo ile Alma'nın yolları Brooklyn’de kesişir.
izle
11:30 - 13:45
Seanslar :
Tür :
Dram, Romantik, Fantastik
Yönetmen:
Radu Mihaileanu
Oyuncular :
Gemma Arterton, Elliott Gould, Mark Rendall
AŞK NOTLARI Alty.
135 DK
 
Yılmaz Ailesi geçmişte oldukça zengin bir ailedir ancak bu durum zamanla değişir. Aile, yaşadıkları maddi sorunlar nedeniyle babaanne Saadet'in yanına taşınmak zorunda kalır. Fakat Saadet bu evde sandıkları gibi yalnız değildir. Bahçesinde kocasının mezarı bulunan Saadet'in eski evi, başka alemden olan sakinler tarafından sahiplenilmiştir.
izle
17:15
Seanslar :
Tür :
KORKU / GERİLİM
Yönetmen:
Alper Mestçi
Oyuncular :
Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar
SİCCİN 4
100 DK
 
Çevresinde şanşsızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin'in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz.
izle
21:00
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Ender Mıhlar
Oyuncular :
Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer
ŞANSIMI SEVEYİM
105 DK