TıklaTıkla
X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men?i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean?i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean?in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.
izle
11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
Simon Kinberg
Oyuncular :
Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain
X-MEN DARK PHOENIX TÜRKÇE
102 DK
 
Gösterimdekiler
Yönetmen koltuğunda Barry Sonnenfeld'in oturduğu, Tommy Lee Jones ve Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black'in spin-off olarak izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Laurie MacDonald ve Walker Parkes üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Matt Holloway ve Art Marcum kaleme alıyor.
izle
11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:00
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / KOMEDİ / YENİ KURGU
Yönetmen:
F. Gary Gray
Oyuncular :
Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Liam Neeson
SİYAH GİYEN ADAMLAR GLOBAL TEHDİT TÜRKÇE
120 DK
 
Cinnet, çok sevdiği kocasının öldüren ancak olaya dair hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Nida, eşi ve kızı ile mutlu bir hayatı olan genç bir kadındır. Ancak onun huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesiyle kabusa dönüşür. Nida, geçirdiği cinnet sonucu çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sabah uyandığında kocasının cesedi ile karşı karşıya kalan Nida, yaşananları hatırlamaya çalışsa da bir sonuca varamaz. Bu sırada cinayetin videosu internette yayılmaya başlayınca işler iyice karışık bir hal alır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Nida, problemi çözene kadar kaçmaya karar verir. Nida, sorunun zihninin derinliklerinde olduğunu düşününse de gerçekler hiç de öyle değildir. Tüm işaretler, ona musallatt olan korkunç bir cini göstermektedir.
izle
11:30 - 13:30 - 15:30 - 18:30 - 21:00
Seanslar :
Tür :
KORKU / GERİLİM
Yönetmen:
Aytekin Birkon
Oyuncular :
Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan
CİNNET
104 DK
 
Enes Batur 2, Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi-" filminin devam halkası. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstleniyor. İlk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı.
izle
11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Doğa Can Anafarta
Oyuncular :
Enes Batur, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan
ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN
105 DK
 
2016 yılında "Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?" önermesi ile yola çıkan Evcil Hayranların Gizli Yaşamı filminin devam halkasında macera kaldığı yerden devam ediyor. Yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenlerinden olan Chris Renaud'un oturduğu filmin seslendirme kadrosunda Eric Stonestreet ve Kevin Hart'ın yanı sıra Ellie Kemper, Lake Bell, Jenny Slate, Bobby Moynihan, Hannibal Buress ve Dana Carvey gibi isimler yer alıyor.
izle
11:45 - 13:-0 - 15:30 - 17:15
Seanslar :
Tür :
ANİMASYON / KOMEDİ / MACERA / AİLE / ÇOCUK / GENÇLİK
Yönetmen:
Chris Renaud
Oyuncular :
Patton Oswalt, Kevin Hart, Eric Stonestreet
EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI 2
105 DK
 
John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...
izle
21:00
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / HEYECAN
Yönetmen:
Chad Stahelski
Oyuncular :
Keanu Reeves, Halle Berry, Anjelica Huston
JOHN WICK 3 *TR
115 DK
 
Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu, senaryosunu ise Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok'un kaleme aldığı filmin kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.
izle
13:30
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Onur Bilgetay
Oyuncular :
Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli
AYKUT ENİŞTE
110 DK