TıklaTıkla
Lorraine Broughton MI6'in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin'e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine'in gelişi gizli kalmayacaktır.
izle
11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:50 - 20:00 - 21:15
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MACERA / HEYECAN
Yönetmen:
David Leitch
Oyuncular :
Charlize Theron, Sofia Boutella, James McAvoy
ATOMIC BLONDE TÜRKÇE
109 DK
 
Gösterimdekiler
28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.
izle
11:30(2D) - 14:00(3D) - 16:30(3D) - 19:00(2D) - 21:30(2D)
Seanslar :
Tür :
AKSİYON/ MACERA / YENİ KURGU SÜRE
Yönetmen:
Luc Besson
Oyuncular :
Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen
VALERIAN VE BİN GEZEGEN İMPARATORLUĞU 3D&2D *TR
115 DK
 
Maurice tam bir penguendir ama içinde bir kaplan yatmaktadır. Bir kaplan tarafından yetiştirilen bu Maurice, penguenden çok Kung Fu ustası haline gelmiştir. Ormanda yaşayan arkadaşları olan Maurice, kendisinden önce annesinin yaptığı gibi emir vermeye ve adalete hükmetmeyi düşünmektedir. Fakat Koala Igor, çok şeytan olmayan babun bebekleriyle birlikte ormanı yok etmeyi planlamaktadır. Ormanın asilleri ormanı kurtarmalıdır.
izle
13:45 - 15:30 - 17:15
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / ANİMASYON / MACERA / AİLE / ÇOCUK / GENÇLİK
Yönetmen:
David Alaux
Oyuncular :
Animasyon
ORMAN ÇETESİ
90 dk
 
Christopher Nolan'ın 2. Dünya Savaşı'nın kaderini belirleyen olaylardan biri olan Dunkerque Tahliyesi ile ilgili olacak olan filminin başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy yer alırken, filmin kadrosunda Jack Lowden, Aneurin Barnard ve ilk kez film deneyimini yaşacak olan Fionn Whitehead ile Harry Styles da yer alacak. Filmi kendi senaryosundan uyarlayacak olan yönetmene yapımcılık koltuğunda da Emma Thomas eşlik edecek.
izle
12:?0 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / HEYECAN
Yönetmen:
Christopher Nolan
Oyuncular :
Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance
DUNKIRK *TR
120 DK
 
Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...
izle
11:30 - 19:00
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
Jon Watts
Oyuncular :
Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.
ÖRÜMCEK ADAM EVE DÖNÜŞ *TR
120 DK
 
Çok güzel başlayan tatilleri Jim'in Julie'ye evlenme teklifi etmesiyle daha da güzelleşir. Şehri karış karış gezen aşıklar, İngiliz bir rehber eşliğinde ruhlar evi olarak bilinen, içinde birçok küçük tapınağın bulunduğu kırsal bir alana giderler. Burada farkında olmadan şeytani bir gücü rahatsız eden Julie'yi kötü ruhlar rahatsız etmeye başlar. Giderek artan bu bela karşısında Julie'nin ruhlar dünyasında ebediyen hapsolmaması için, Jim'in bu laneti ortadan kaldırmanın bir yolunu bulması gerekecektir.
izle
11:45 - 13:30
Seanslar :
Tür :
KORKU / GERİLİM
Yönetmen:
Rich Ragsdale
Oyuncular :
Scout Taylor-Compton, James Landry Hébert, Mark Boone
RUHLAR EVİ
105 DK
 
Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır..
izle
12:00 - 15:00 - 17:30 - 21:20
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MACERA / DUYGUSAL
Yönetmen:
Matt Reeves
Oyuncular :
Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer
MAYMUNLAR CEHENNEMİ SAVAŞ *TR
115 DK