TıklaTıkla
Ünlü müzisyen kardeşler Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), vefat eden yakın arkadaşları Tato'nun (Ferdi Sancar) cenazesi için Ege'nin bir köyüne gelmişlerdir. Bu sırada Hakan, Rize'nin önemli çay tüccarlarından biri olan Muzaffer'in kızı olan Didem'le (Pınar Deniz) evlenmeye karar vermiştir ve Muzaffer'in itirazlarına rağmen 2 gün içinde düğün gerçekleşecektir. Ancak işler yine karışınca Ege'den başlayan ve birçok macera yaşayacakları bir yolculuğa çıkarlar.
izle
11:45 - 14:00 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Seanslar :
Tür :
ROMANTİK / KOMEDİ
Yönetmen:
Mert Baykal
Oyuncular :
Murat Boz, Burak Özçivit, Pınar Deniz
KARDEŞİM BENİM 2
110 DK
 
Gösterimdekiler
İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.
izle
11:30 - 13:50 - 16:15 - 18:45 - 21:05
Seanslar :
Tür :
AKSİYON / MACERA / FANTASTİK
Yönetmen:
Zack Snyder
Oyuncular :
Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot
ADALET BİRLİĞİ
110 DK
 
Film, Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve çok dramatik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyacak. 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar.
izle
11:30 - 13:50 - 16:15 - 18:45 - 21:10
Seanslar :
Tür :
Dram, Savaş filmi
Yönetmen:
Can Ulkay
Oyuncular :
Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-Jin
AYLA
115 DK
 
Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar. Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstleniyor.
izle
11:30 - 15:20
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Bedran Güzel
Oyuncular :
Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Eda Ece
YOL ARKADAŞIM
110 DK
 
Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı -Yanımda Kal- filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın hikayesi konu ediliyor. Romantik komedi türündeki filmin başrolünde Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor.
izle
13:30 - 13:30 - 17:20 - 19:10
Seanslar :
Tür :
Komedi, Romantik
Yönetmen:
Şenol Sönmez
Oyuncular :
Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Levent Öktem
MUTLULUK ZAMANI
100 DK
 
Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa veriri. Dans ile hayata geri tutunan Aysel, 'Şengül Dans Okulu'na dahil olarak yeni bir hayata merhaba der.
izle
11:50 - 14:05 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Seanslar :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Burak Aksak
Oyuncular :
Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Demet Özdemir
SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN-
105 DK
 
Hayatını, babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan ve bu yolda aldığı cesur kararlar ve acımasız yöntemlerle ailesini de karşısına alan Mazhar Kozanlı'nın hikayesini anlatan film, uzun bir aradan sonra Yavuz Turgul ve Şener Şen'i bir araya getiriyor.
izle
11:30 & 20:45
Seanslar :
Tür :
Dram
Yönetmen:
Yavuz Turgul
Oyuncular :
Şener Şen, Rutkay Aziz, Mert Fırat
YOL AYRIMI
115 DK