Pek Yakındakiler
Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı ünlü animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki girişimlerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
izle
31 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / YENİ KURGU
Yönetmen:
Rupert Sanders
Oyuncular :
Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Michael Pitt
KABUKTAKİ HAYALET
110 dk
 
Tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatan “Aşk Uykusu” 31 Mart’ta vizyona giriyor. Aşk Uykusu, intikamla harmanlanmış olan bir aşk hikayesini anlatıyor. Aldatılan bir kadın dağılan evliliğini toparlamak ve eşini tekrar elde etmek için uğraşırken bir yandan da aldatılmanın psikolojik yıkıntısından kurtulmaya çalışır...
izle
31 MART
Gösterim Tarihi :
Tür :
DUYGUSAL / ROMANTİK / AŞK
Yönetmen:
Nisan Akman
Oyuncular :
Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy, Hande Subaşı
AŞK UYKUSU
110 DK
 
Cünyor Temel, tıpkı babası Temel Sözer gibi kısmetsiz ve hayalperest bir Trabzonludur. Babasından kalan 10 milyon lira borcu, reddi miras şansı varken 'bari öteki dünya da alacaklılarla boğuşmasın’ diye kabul eden Cünyor Temel, şehrin en büyük müteahhiti Cemal Karkas’ın Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile birlikte girdiği Hamsiland Towers inşaatına karşı çıkmaktadır. Çünkü bu inşaat, Trabzon ve Trabzonsporlular için çok önemli olan tarihi bir semt sahasının üzerine kurulacaktır.
izle
7 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Adem Kılıç
Oyuncular :
Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay
SÜMELA'NIN ŞİFRESİ CÜNYOR TEMEL
150 DK
 
Şirinler'in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler'in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel'den önce bulmak Şirinler'in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...
izle
7 NISAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / YENİ KURGU
Yönetmen:
Kelly Asbury
Oyuncular :
Animasyon
ŞİRİNLER 3
95 dk
 
Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir..
izle
13 Nisan
Gösterim Tarihi:
Tür :
AKSİYON / HEYECAN / MACERA
Yönetmen:
F. Gary Gray
Oyuncular :
Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham
HIZLI VE ÖFKELİ 8 TÜRKÇE
107 DK
 
Film, yaşam koşullarına boyun eğen, pısırık bir adam olan Müfit’in başına gelen talihsiz bir olaya başkaldırması ile bir anti kahramana dönüşmesini konu ediyor.
izle
14 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / DUYGUSAL
Yönetmen:
Müfit Can Saçıntı
Oyuncular :
Cem Bayürgil, Özgür Şahbaz, Müfit Can Saçıntı
YAŞAMAK GÜZEL ŞEY
110 DK
 
“Galaksinin Koruyucuları 2” filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.
izle
28 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
James Gunn (II)
Oyuncular :
Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista
GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2 3D&2D TÜRKÇE
115 DK
 
TıklaTıkla