Pek Yakındakiler
Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı ‘Ay Lav Yu’nun 6 yıl arayla gelen devam halkası "Ay Lav Yu Tuu" filminde, Amerika’da eğitim alıp köyü Tınne’ye dönen İbrahim’in iki kültür arasında yaşadıklarını anlatılıyor. TAFF imzasıyla gelen filmin zengin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Josh Folan, Ayşenil Şamlıoğlu, Kevork Malikyan, Tuna Orhan, Veysi Aslan, Gizem Karaca ve Bora Akkaş yer alıyor.
izle
22 EYLÜL
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Sermiyan Midyat
Oyuncular :
Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Steve Guttenberg
AY LAV YUU TUU
110 DK
 
Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur.
izle
22 EYLÜL
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / KOMEDİ
Yönetmen:
Matthew Vaughn
Oyuncular :
Taron Egerton, Mark Strong, Colin Firth
KINGSMAN ALTIN ÇEMBER TÜRKÇE
120 DK
 
Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerdeki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.
izle
29 EYLÜL
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / GERİLİM
Yönetmen:
Serdar Akar
Oyuncular :
Necati Şasmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu
KURTLAR VADİSİ VATAN
115 DK
 
Başrollerinde Ryan Gosling ve Rick Deckard rolünde Harrison Ford'un boy göstereceği filmin kadrosunda kilit bir rol için Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto da yer alıyor. Büyük yankı uyandıran 1982 yapımı Bıçak Sırtı filminin uzun zamandır beklenen devam halkası olan Blade Runner 2 bir kez daha Philip K. Dick'in romanından beyazperdeye uyarlanacak.
izle
6 EKİM
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Denis Villeneuve
Oyuncular :
Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas
BLADE RUNNER 2049
110 DK
 
Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yapacağı, Peyami Safa'nın unutulmaz eseri Cingöz Recai Limon Film tarafından sinemaya uyarlanıyor. Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin gibi birçok önemli ismin yer aldığı yapımın senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından kaleme alındı.
izle
13 EKİM
Gösterim Tarihi:
Tür :
Aksiyon, Polisiye
Yönetmen:
Kerem Deren
Oyuncular :
Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli
CİNGÖZ RECAİ
100 DK
 
Film, Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve çok dramatik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyacak. 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar.
izle
27 EKİM
Gösterim Tarihi :
Tür :
Dram, Savaş filmi
Yönetmen:
Can Ulkay
Oyuncular :
Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-Jin
AYLA
115 DK
 
Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard'tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkı yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir.
izle
27 EKİM
Gösterim Tarihi :
Tür :
Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen:
Taika Waititi
Oyuncular :
Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett
THOR RAGNAROK 3D&2D TÜRKÇE
110 DK
 
TıklaTıkla