Pek Yakındakiler
Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır...
izle
30 HAZİRAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA / SUÇ
Yönetmen:
Edgar Wright
Oyuncular :
Ansel Elgort, Lily James, Jamie Foxx
TAM GAZ
110 DK
 
Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...
izle
7 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
Jon Watts
Oyuncular :
Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.
ÖRÜMCEK ADAM EVE DÖNÜŞ 3D&2D *TR
120 DK
 
Doru her şeyden habersiz sürüsüyle yaşayan bir attır. Sürüde tesadüfen eski bir İngiliz yarış atı olan Çenebaz’dan gerçekleri öğrenmesiyle birlikte Demirkır’la da tartışır. Yaşadıkları vadiden dışarı çıkan Doru'nun peşinden en yakın arkadaşı Karatay da gelir. İkili yolda Seyis Kardeşler ile karşılaşırlar.
izle
7 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
ANİMASYON / MACERA / KOMEDİ / AİLE / ÇOCUK / GENÇLİK
Yönetmen:
Can Soysal
Oyuncular :
Bensu Soral, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç
DORU
90 DK
 
Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır..
izle
14 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA / SUÇ
Yönetmen:
Matt Reeves
Oyuncular :
Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer
MAYMUNLAR CEHENNEMİ SAVAŞ 3D&2D *TR
115 DK
 
Christopher Nolan'ın 2. Dünya Savaşı'nın kaderini belirleyen olaylardan biri olan Dunkerque Tahliyesi ile ilgili olacak olan filminin başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy yer alırken, filmin kadrosunda Jack Lowden, Aneurin Barnard ve ilk kez film deneyimini yaşacak olan Fionn Whitehead ile Harry Styles da yer alacak. Filmi kendi senaryosundan uyarlayacak olan yönetmene yapımcılık koltuğunda da Emma Thomas eşlik edecek.
izle
21 TEMMUZ
Gösterim Tarihi:
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / HEYECAN
Yönetmen:
Christopher Nolan
Oyuncular :
Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance
DUNKIRK *TR
120 DK
 
28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.
izle
27 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON/ MACERA / YENİ KURGU SÜRE
Yönetmen:
Luc Besson
Oyuncular :
Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen
VALERIAN VE BİN GEZEGEN İMPARATORLUĞU 3D&2D *TR
115 DK
 
Lorraine Broughton MI6'in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin'e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine'in gelişi gizli kalmayacaktır.
izle
28 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / HEYECAN
Yönetmen:
David Leitch
Oyuncular :
Charlize Theron, Sofia Boutella, James McAvoy
ATOMIC BLONDE TÜRKÇE
109 DK
 
TıklaTıkla