Pek Yakındakiler
Adnan Menderes'in idam haberiyle başlayan film Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikayesi beyazperdeye yansıtıyor. Film Erdoğan'ın gençliğini de ele alarak onun gözünden bir dönem hikayesi anlatma hedefinde.
izle
3 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
DUYGUSAL / MACERA
Yönetmen:
Hüdaverdi Yavuz
Oyuncular :
Reha Beyoğlu, Özlem Balcı, Orhan Aydın
REİS
110 DK
 
Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.
izle
3 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
Aksiyon/ Duygusal / Yeni kurgu
Yönetmen:
James Mangold
Oyuncular :
Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen
LOGAN 3D&2D *TR
115 dk
 
Orhan travmatik bir kayıptan sonra her şeyini kaybetmiş ve vahşi bir yaşama yönelmiş eski bir yazardır. Her şeyi bırakarak Londra’ya yerleşir ve editör olarak çalışmaya başlar. Yıllar sonra İstanbul’a geri döner. Bu geri dönüşün nedeni zamanını Paris, Londra ve Berlin’de geçirmiş ünlü yönetmen Deniz Soysal ile tanışmaktır. Deniz hem tarihi aile köşkünden annesini taşımak hem de yeni filmi için hazırlık yapmak için İstanbul’dadır. Deniz doğup büyüdüğü şehirdeki çocukluk anıların anlattığı bir kitap yazmıştır. Orhan’ın İstanbul’daki işi, yayınlanmadan önce kitaba son dokunuşları yapmaktır. Uzun yazışmalardan sonra İstanbul’da buluşurlar.
izle
3 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
DUYGUSAL / HEYECAN
Yönetmen:
Ferzan Özpetek
Oyuncular :
Halit Ergenç, Nejat İşler, Tuba Büyüküstün
İSTANBUL KIRMIZISI
115. dk
 
Deli Aşk, Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları konu ediniyor.
izle
10 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
DUYGUSAL / MACERA
Yönetmen:
Murat Dündar, Murat Emre Kaman
Oyuncular :
Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Pelin Akil
DELİ AŞK
105 dk
 
Film, kendilerini ilişkinin akışına bırakmış olan 4 farklı çifti, kadın-erkek ilişkileri üzerinden eğlenceli bir biçimde anlatıyor.
izle
17 Mart
Gösterim Tarihi:
Tür :
ROMANTİK / KOMEDİ
Yönetmen:
Yılmaz Erdoğan
Oyuncular :
Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente
TATLIM TATLIM
110 dk
 
Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir...
izle
24 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
DUYGUSAL / ROMANTİK
Yönetmen:
Ahmet Katıksız
Oyuncular :
Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Ege Aydan
SONSUZ AŞK
110 dk
 
Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı ünlü animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki girişimlerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
izle
31 Mart
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / DUYGUSAL / YENİ KURGU
Yönetmen:
Rupert Sanders
Oyuncular :
Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Michael Pitt
KABUKTAKİ HAYALET
110 dk
 
TıklaTıkla