Pek Yakındakiler
Russell Adams'ın 2013 yılı imzalı The Wall Street Journal yazısına dayanan film, bir çocuk oyununu dozunu arttırarak senelerce oynamaya devam eden bir arkadaş grubunu temel alıyor. Beş yakın arkadaş çocukluklarından beri yılda bir kez ?elim sende? oynar. Bu durum artık onlar için bir gelenek haline gelmiştir. Herkes bu yılki oyuna hazırlanmıştır. Fakat bu sene oyun zamanı gruptan birinin düğününe denk gelir. Grubun asla yenilmeyen oyuncusu bu koşullarda kolay bir hedef olarak görülür. Fakat o kendini her şeye karşı hazırlamıştır.
izle
29 HAZİRAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / MACERA
Yönetmen:
Jeff Tomsic
Oyuncular :
Ed Helms, Jake Johnson (XVI), Annabelle Wallis
YAKALANDIN !
100 DK
 
Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, gizemli Alejandro’yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, en alçakça yollarla savaşı kızıştırmaktır. Alejandro, savaşı alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır. Gizli plan ortaya çıktığında ise Graver kızın işinin bitirilmesini emreder.
izle
29 HAZİRAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / HEYECAN
Yönetmen:
Stefano Sollima
Oyuncular :
Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner
SICARIO DAY OF THE SOLDADO
115 DK
 
Captain America: Civil War'dan sonra, Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.
izle
7 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / KOMEDİ / YENİ KURGU
Yönetmen:
Peyton Reed
Oyuncular :
Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas
ANT-MAN VE WASP 3D&2D TÜRKÇE
115 DK
 
Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayarak Dracula'ya sürpriz yapar. Tatil sayesinde Dracula otelden başını kaldırıp biraz nefes alabilecektir. Dracula'nın arkadaşları da bu geziye katılmaya karşı koyamaz.
izle
13 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
ANİMASYON / MACERA / KOMEDİ / AİLE / ÇOCUK / GENÇLİK
Yönetmen:
Genndy Tartakovsky
Oyuncular :
Adam Sandler, Kathryn Hahn, Selena Gomez
HOTEL TRANSİLVANYA 3
105 DK
 
FBI Rehine Kurtarma Takım lideri ve eski bir asker olan Will Ford artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmektedir. Çin?deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır. Dwayne Johnson?ın başrolünde yer aldığı filmin senarist ve yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber üstleniyor.
izle
13 TEMMUZ
Gösterim Tarihi:
Tür :
AKSİYON / MACERA / HEYECAN
Yönetmen:
Rawson Marshall Thurber
Oyuncular :
Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber
GÖKDELEN TÜRKÇE
110 DK
 
Klasik film Mamma Mia'nın devam halkasında; karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor.
izle
20 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
KOMEDİ / DUYGUSAL
Yönetmen:
Ol Parker
Oyuncular :
Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth
MAMMA MİA YENİDEN BAŞLIYORUZ
115 DK
 
Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam halkasıdır. Filmin başrolünü Tom Cruise üstlenirken kadroda Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley'i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane'i canlandıran Sean Harris, Julia Meade'i canlandıran Michelle Monaghan, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett yer alıyor.
izle
27 TEMMUZ
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / HEYECAN
Yönetmen:
Christopher McQuarrie
Oyuncular :
Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Henry Cavill
MISSION IMPOSSIBLE YANSIMALAR
125 DK
 
TıklaTıkla