Pek Yakındakiler
Bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem?in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma sürecinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Çağan Irmak üstleniyor. Engin Akyürek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Osman Alkaş'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin senaryosu da Çağan Irmak'a ait.
izle
23 MART
Gösterim Tarihi :
Tür :
UYGUSAL / HEYECAN
Yönetmen:
Çağan Irmak
Oyuncular :
Engin Akyürek, Hilal Altınbilek, Şerif Sezer
ÇOCUKLAR SANA EMANET
105 DK
 
Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vadetmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları saf dışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır... Yönetmenliğini başarılı yönetmen Steven Spielberg'ün üstlendiği ve senaryosunu Ernest Cline'ın kaleme aldığı Ready Player One'ın başrolünde Tye Sheridan ve Olivia Cooke yer alıyor.
izle
30 MART
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
Steven Spielberg
Oyuncular :
Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn
BAŞLAT 3D&2D
120 DK
 
Vatan için iki askerin milli mücadelesinin konu edileceği filmin başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin yer alıyor. Senaryosu Zafer Külünk?e ait filmin yönetmenliğini ise M.Çağatay Tosun üstleniyor.
izle
6 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / HEYECAN / DUYGUSAL
Yönetmen:
Çağatay Tosun
Oyuncular :
Kerem Bursin, Burak Özçivit
CAN FEDA
115 DK
 
İnsanları kendinden uzak tutan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımıyla ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar. Oldukça nazik olan maymun, uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. Konu ile ilgili araştırma yapıldıkça, benzer şekilde dönüştürülmüş bir çok yırtıcı hayvan keşfedilir. Davis, küresel bir afetin oluşmasını engellemek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için, gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer. Aynı isimli bir video oyunundan uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Brad Peyton oturuyor.
izle
13 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / YENİ KURGU
Yönetmen:
Brad Peyton
Oyuncular :
Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman
RAMPAGE:BÜYÜK YIKIM 3D&2D TÜRKÇE
110 DK
 
2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir...
izle
13 NİSAN
Gösterim Tarihi:
Tür :
KORKU / GERİLİM
Yönetmen:
John Krasinski
Oyuncular :
John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe
SESSİZ BİR YER
100 DK
 
Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...
izle
27 NİSAN
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / MACERA / FANTASTİK
Yönetmen:
Joe Russo, Anthony Russo
Oyuncular :
Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo
YENİLMEZLER SONSUZLUK SAVAŞI 3D&2D TÜRKÇE
110 DK
 
İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan Deadpool?un merakla beklenen, devamı niteliğindeki ikinci filminin de yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Deadpool karakterini tekrar Ryan Reynolds hayata geçirecek. İkinci filmin senaryosunda ise Paul Wernick ve Rhett Reese ikilisini tekrar görüyoruz.
izle
18 MAYIS
Gösterim Tarihi :
Tür :
AKSİYON / KOMEDİ / YENİ KURGU
Yönetmen:
David Leitch
Oyuncular :
Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin
DEADPOOL 2 3D&2D TÜRKÇE
115 DK
 
TıklaTıkla